Bramy magazynowe w Warszawie | Stalkon

Już od 1993 roku, firma Stalkon oferuje swoim Klientom montaż różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Przeprowadzamy instalacje m.in. hal magazynowych oraz hal produkcyjnych. W naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, legitymujących się olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w zakresie świadczonych przez nas usług. Pozwala nam to zagwarantować ich najwyższą jakość.
Podczas wielu lat naszej działalności otrzymaliśmy wiele międzynarodowych certyfikatów oraz referencji. Poniżej prezentujemy niektóre z nich :

Zobacz nasze pozostałe realizacje

Hale

Realizację obiektów budowlanych typu hale, pawilony, wiaty itp., prowadzimy w oparciu o nasze projekty opracowane w uzgodnieniu z Inwestorami. Przygotowane przez nas dokumentacje budowlane służą do uzyskania pozwoleń na budowę. Wykonujemy również inwestycje w oparciu o dokumentacje dostarczone przez Inwestorów.

Więcej

Konstrukcje stalowe

Realizujemy konstrukcje stalowe obiektów budowlanych tj: hal, pawilonów, wiat, oraz w szerokim zakresie konstrukcje stalowe mające zastosowanie w liniach produkcyjnych jak: pomosty, podesty, estakady, antresole, i inne nietypowe. Do wykonywania konstrukcji stalowych posiadamy wymagane uprawnienia.

Więcej

Zabezpieczenie ognioochronne konstrukcji stalowych

Prowadzimy zabezpieczenie ognioochronne konstrukcji stalowych w zakresi: R15, R30 i R60. Zabezpieczenie ognioochronne wykonujemy następującymi systemami: Flame Stal Solvent, Hensoterm, Steelguard. Elementy konstrukcji stalowych zabezpieczamy ognioochronnie hydrodynamicznie.

Więcej