O Firmie Stalkon

Firma Stalkon to profesjonalne przedsiębiorstwo działające na rynku już od czerwca 1993 roku. Nasze biuro mieści się w Legionowie, zakład produkcyjny w Wieliszewie, a nasze usługi świadczymy dla Klientów z Warszawy oraz jej okolic. W naszych szeregach zatrudniamy niezwykle wykwalifikowanych pracowników, legitymujących się olbrzymim doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie świadczonych przez nas usług. Dysponujemy odpowiednim potencjałem intelektualnym i technicznym, nagromadzonym przez długie lata działalności.
Zajmujemy się projektowaniem i realizacją obiektów budowlanych takich jak:

  • hale magazynowe i produkcyjne,
  • pawilony,
  • wiaty,

oraz projektowaniem i wytwarzaniem konstrukcji stalowych przeznaczonych między innymi pod urządzenia linii produkcyjnych lub do ich obsługi, są to:

  • pomosty i podesty,
  • estakady.

Oferta

Nasza oferta zawiera niezwykle szeroki przekrój kompleksowych usług. Oferujemy przede wszystkim projektowanie oraz montaż hal stalowych. Na zamówienie Klienta wykonujemy hale produkcyjne oraz hale magazynowe. Zajmujemy się też stawianiem bram magazynowych, drzwi do klatek schodowych oraz różnego rodzaju stalowych pawilonów handlowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Zobacz co mówią o nas nasi Klienci

Zobacz nasze pozostałe realizacje

Hale

Realizację obiektów budowlanych typu hale, pawilony, wiaty itp., prowadzimy w oparciu o nasze projekty opracowane w uzgodnieniu z Inwestorami. Przygotowane przez nas dokumentacje budowlane służą do uzyskania pozwoleń na budowę. Wykonujemy również inwestycje w oparciu o dokumentacje dostarczone przez Inwestorów.

Więcej

Konstrukcje stalowe

Realizujemy konstrukcje stalowe obiektów budowlanych tj: hal, pawilonów, wiat, oraz w szerokim zakresie konstrukcje stalowe mające zastosowanie w liniach produkcyjnych jak: pomosty, podesty, estakady, antresole, i inne nietypowe. Do wykonywania konstrukcji stalowych posiadamy wymagane uprawnienia.

Więcej

Zabezpieczenie ognioochronne konstrukcji stalowych

Prowadzimy zabezpieczenie ognioochronne konstrukcji stalowych w zakresi: R15, R30 i R60. Zabezpieczenie ognioochronne wykonujemy następującymi systemami: Flame Stal Solvent, Hensoterm, Steelguard. Elementy konstrukcji stalowych zabezpieczamy ognioochronnie hydrodynamicznie.

Więcej