Główne zalety pawilonów stalowych

Pawilony stalowe to uniwersalne obiekty, które mogą być użyte do różnorodnych celów — zarówno handlowych, jak i magazynowych, biznesowych, produkcyjnych itp. Wszechstronność zastosowania oraz rosnąca popularność tego rodzaju konstrukcji wynika z najważniejszych cech, które są jednocześnie zaletami pawilonów stalowych.

5 najważniejszych atutów pawilonów stalowych

  1. Wszechstronne zastosowanie. Pawilony stalowe mogą być wykorzystane w wielu branżach i do różnych celów. Sprawdzą się jako hale magazynowe i produkcyjne, pawilony handlowe, a nawet garaże, powierzchnie biurowe czy kontenery mieszkalne. Można w nich przechowywać towary, które przy składowaniu wymagają suchych i ciepłych warunków.
  2. Łatwy i szybki montaż. Jeśli zależy ci na czasie, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na pawilon stalowy. Montaż tej konstrukcji przebiega nie tylko łatwo, ale przede wszystkim szybko. W całym procesie wykorzystuje się technologię lekkiej zabudowy. Pawilon może być umiejscowiony na dowolnym podłożu, co również zwiększa zakres zastosowania tego rodzaju konstrukcji. Pawilon stalowy nadaje się do użytku bezpośrednio po montażu.
  3. Atrakcyjne ceny. W porównaniu do konstrukcji realizowanych tradycyjnymi metodami pawilon stalowy jest znacznie tańszy w realizacji. Wynika to nie tylko ze specyfiki tego rodzaju obiektów, ale również możliwości wykonania szybkiej realizacji wszystkich prac montażowych. Oprócz tego materiały przeznaczone do budowy pawilonów stalowych są lżejsze i łatwiejsze w transporcie, co także obniża ogólny koszt budowy.
  4. Mobilność i możliwość rozbudowy. Pawilon stalowy umożliwia przebudowę i rozbudowę, a nawet pozwala na przewiezienie w dowolne miejsce. Wiele elementów tej konstrukcji może być dowolnie personalizowanych i dostosowywanych do indywidualnych potrzeb klienta.
  5. Trwałość i wytrzymałość. Bardzo istotną cechą pawilonów stalowych jest ich trwałość i wytrzymałość. Te cechy wynikają z użycia solidnych materiałów oraz sposobu produkcji konstrukcji. Pawilon stalowy wykazuje wysoką odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jest w stanie przetrwać wiele lat bez konieczności wykonywania napraw czy zaawansowanych prac konserwacyjnych.

Zobacz nasze pozostałe realizacje

Hale

Realizację obiektów budowlanych typu hale, pawilony, wiaty itp., prowadzimy w oparciu o nasze projekty opracowane w uzgodnieniu z Inwestorami. Przygotowane przez nas dokumentacje budowlane służą do uzyskania pozwoleń na budowę. Wykonujemy również inwestycje w oparciu o dokumentacje dostarczone przez Inwestorów.

Więcej

Konstrukcje stalowe

Realizujemy konstrukcje stalowe obiektów budowlanych tj: hal, pawilonów, wiat, oraz w szerokim zakresie konstrukcje stalowe mające zastosowanie w liniach produkcyjnych jak: pomosty, podesty, estakady, antresole, i inne nietypowe. Do wykonywania konstrukcji stalowych posiadamy wymagane uprawnienia.

Więcej

Zabezpieczenie ognioochronne konstrukcji stalowych

Prowadzimy zabezpieczenie ognioochronne konstrukcji stalowych w zakresi: R15, R30 i R60. Zabezpieczenie ognioochronne wykonujemy następującymi systemami: Flame Stal Solvent, Hensoterm, Steelguard. Elementy konstrukcji stalowych zabezpieczamy ognioochronnie hydrodynamicznie.

Więcej